Moje Książki

Moje książki to e-booki, czyli dokumenty posiadające formę elektroniczną (format PDF i EPUB), które możesz bez problemu odczytać na swoim laptopie, komputerze stacjonarnym, tablecie, a nawet telefonie. Nie potrzebujesz w tym celu czytników czy innych technologii.


W razie potrzeby możesz te dokumenty również wydrukować.

przypomnij sobie, kim jesteś naprawdę książka

"Przypomnij sobie, kim jesteś naprawdę"

Przebudź się do swojej prawdziwej natury, powróć do siebie i odzyskaj swoje życie

  Wyrusz ze mną w najważniejszą podróż swojego życia - podróż w głąb siebie. Nie obiecuję, że będzie łatwo, ale obiecuję, że będzie warto.

  To, co przywiodło Cię do trudnego okresu w życiu, nie wyprowadzi Cię z niego. 

  Jeśli chcesz, aby Twoje życie zmieniło się na lepsze, potrzebujesz zrobić coś inaczej, niż do tej pory. Potrzebujesz przypomnieć sobie, kim naprawdę jesteś, by przebudzić się do życia, które na Ciebie czeka.

  W mojej książce zebrałam i wyjaśniłam WSZYSTKO, co uważam za najważniejsze na początku drogi wewnętrznego rozwoju. Jeśli pozwolisz, poprowadzę Cię i pokażę, jak krok po kroku możesz uzdrowić swoje życie. 

  Czeka na Ciebie ponad 300 stron wartościowych treści, poszerzających świadomość i mających potencjał zmienić Twoje życie na zawsze. 

  Pytanie brzmi, czy się odważysz?

  protokół autoimmunologiczny przepisy dieta

  "Jedz różnorodnie i smacznie na protokole autoimmunologicznym"

  Ponad 60 roślinnych przepisów, kluczowe informacje na temat protokołu oraz praktyczne porady, jak zacząć, przetrwać i wyjść z diety"

   Wszystkie najważniejsze informacje, które powinieneś znać przed, w trakcie i podczas wychodzenia z protokołu oraz roślinne przepisy, które Cię zainspirują - w jednej książce.

   Niezależnie od tego, czy dopiero planujesz przejść na protokół, czy już się do niego stosujesz, mój e-book ułatwi Ci przebywanie na diecie. 

   To książka, której mnie osobiście bardzo zabrakło na początku, kiedy byłam zagubiona, przytłoczona, popełniałam masę błędów, nie miałam pojęcia, co jeść, jak komponować posiłki oraz jak prawidłowo wprowadzić dietę do mojego życia.

   Jeśli czujesz się podobnie, nie masz pomysłów, gotowych rozwiązań lub po prostu nudzą Cię dotychczasowe dania i szukasz nowych inspiracji, myślę, że mój e-book jest dla Ciebie.

    © BodyClean.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone