Na dole tej strony znajdziesz listę kluczowych artykułów z bloga oraz bezpłatną medytację, które mogą całkowicie odmienić Twoje życie. Zanim jednak do nich przejdziesz, chcę dodać coś od siebie…

Niezależnie od tego, czy zmagasz się z przewlekłą chorobą, trudną sytuacją finansową, rodzinną, zawodową, czy po prostu nie akceptujesz siebie, zmagasz się z trudnymi stanami emocjonalnymi i psychicznymi, musisz wiedzieć jedno.

Byłam tam i wiem, jak to boli, ale doświadczyłam też na sobie, że tak nie musi pozostać. 

Pamiętaj, jednak, że cokolwiek przywiodło Cię do tego trudnego czasu w Twoim życiu, nie wyprowadzi Cię z niego. Einstein powiedział już, że szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać innych rezultatów.

Jeśli chcesz, aby Twoje życie zmieniło się na lepsze, potrzebujesz zrobić coś inaczej niż do tej pory. Musisz zapomnieć o starym sobie, o tym, kim byłeś, co robiłeś, jak się zachowywałeś i zacząć żyć od nowa. Zacząć swoje życie od początku.

Jak?

Poprzez wkroczenie na drogę wewnętrznego rozwoju, uzdrawiania i codzienne łamanie nawyku bycia sobą. Poprzez zauważanie niesłużących Ci myśli i słów, wzorców zachowań, które codziennie powielasz.

Naukowcy odkryli, że 70-90% naszych myśli jest negatywnych. Codziennie sabotujemy swoje związki, swoje wysiłki, swoje zdrowie i życie negatywnymi myślami, które zakorzenione są w nas od dziecka.

Wmawiamy sobie, że nie potrafimy, że nie zasługujemy, że to się nie uda. Sami, na własne życzenie, odbieramy sobie prawo do miłości, do szczęścia, do życia.

Ale tak nie musi być.

Wejście na drogę świadomego rozwoju oznacza oduczanie się wszystkiego, czego zostałeś nauczony przez ludzi, którzy sami nie wiedzieli, co robią. Oznacza kwestionowanie „prawdy”, w którą uwierzyłeś o sobie i o świecie.

Jako małe dzieci, jesteśmy przekonani, że dorośli wiedzą, jak żyć i że od nich możemy nauczyć się właściwego życia, dlatego powielamy ich błędy.

Dlatego też wszystko, co myślisz o sobie i o życiu, nie jest obiektywną prawdą, a jedynie prawdą Twoich rodziców, opiekunów, rówieśników, autorytetów, w którą uwierzyłeś. To, że świat jest zły, że trudno jest zarabiać pieniądze, że Ty jesteś niewartościową i złą osobą, nie jest prawdą, lecz subiektywnym przekonaniem.

Świat jest dokładnie taki, jaki ma być i Ty też od urodzenia jesteś dokładnie taki, jaki miałeś być. Przyszedłeś na ten świat, bo jesteś tu potrzebny. Jesteś wyjątkowy, jak płatek śniegu, niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju.

Nigdy nie było i nigdy nie będzie drugiego Ciebie. Dlatego nie próbuj już być kimś innym, bo marnujesz to kim mógłbyś się stać, marnujesz swój potencjał. Zamiast udawać kogoś, kim nie jesteś, spróbuj od dziś być najlepszym sobą. Autentycznym i wiernym sobie.

Jak powiedział Denzel Washington, nieważne jest, co masz, ale co zrobisz z tym, co masz. A masz w sobie wszystko, czego potrzebujesz. Jesteś doskonały i wystarczający od samego początku.

Uwierz mi, że każdy z nas, nieważne, jak jest bogaty, piękny, inteligentny, na pewnym etapie życia wątpi w siebie i w swoją wartość. Zmaga się z problemami i trudnościami. Zastanawia się nad sensem istnienia i cierpi.

Jesteśmy w tym wszyscy razem, dlatego powinniśmy mieć do siebie nawzajem ogromne współczucie i wspierać się.

Dziś w końcu nowoczesna nauka potwierdza to, co starożytne ludy wiedziały tysiące lat temu. Do pełnego i szczęśliwego życia potrzebna jest:

 • miłość do siebie i innych ludzi;
 • współczucie do siebie i innych ludzi;
 • pomaganie innym ludziom, a przez to również sobie.

Świadome życie – informacje

W zakładce „Świadome życie” znajdziesz wiele inspirujących i edukujących artykułów. W związku z tym, że ich liczba wciąż się powiększa i wciąż dostaję pytania, od czego zacząć, postanowiłam poniżej wylistować najbardziej kluczowe artykuły na początek.

Po ich przeczytaniu będziesz już mniej więcej wiedział, co robić dalej, aby odzyskać siebie i powrócić do domu 💖🙏

 1. Moja droga do uzdrowienia – 7 zmian, które dały mi nowe życie
 2. Chcesz wieść pełne i szczęśliwe życie? Zamknij oczy, otwórz serce, głowę i wysyłaj dobre wibracje
 3. Twoje ciało jest świadome, czyli co musisz o sobie wiedzieć, aby odzyskać zdrowie i równowagę
 4. Przekonania – jak uwolnić się z więzienia własnego umysłu i zacząć nowe życie
 5. Możesz samodzielnie uzdrowić swoje życie, bo jesteś doskonalszy, niż pozwolono Ci sądzić
 6. Wstyd i ukrywanie prawdziwego siebie to plaga naszych czasów (o uzależnieniach, trudnych stanach psychicznych i seksualności)
 7. Jak radzić sobie z trudnymi emocjami i zaakceptować swoje ciemne strony, by uwolnić cierpienie
 8. Wdzięczność – potężne narzędzie do realizacji największych pragnień
 9. Szczęście to stan umysłu – nawet człowiek, który ma w życiu wszystko, może czuć się nieszczęśliwy
 10. Medytacja – jak medytować i jak to jest, że medytujesz, nawet o tym nie wiedząc
 11. Perfekcjonizm może zniszczyć życie i zdrowie – jak powstaje, jakie rodzi zagrożenia oraz jak go uzdrowić
 12. Kreowanie rzeczywistości – jak świadomie budować szczęśliwe życie
 13. Szczęśliwy związek – jak zbudować trwałą więź z drugim człowiekiem
 14. Jak przestać przejmować się opinią innych… lub przejmować się mniej
 15. Osądzanie – dlaczego nawykowo oceniamy innych, jak osądzanie oddziela nas od naszej prawdziwej natury i jak możemy to zmienić
 16. Oddech – klucz do świadomego życia i najlepszy przyjaciel człowieka
 17. Kompulsywne objadanie – jak uwolnić się od jedzenia
 18. Podróż przez system czakralny – czym są czakry i dlaczego potrzebujemy je uzdrowić

Medytacja harmonizująca

Jeśli czujesz, że jesteś zestresowany, przygnębiony, nie czujesz się bezpiecznie – ani w świecie, ani w swoim własnym ciele – i potrzebujesz wrócić do równowagi, mam dla Ciebie niespodzianka, którą przygotowywałam przez kilka TYGODNI i powiem nieskromnie, że to kawał dobrej roboty wykonanej z serca.

To DARMOWA medytacja, która zabierze Cię w podróż przez system energetyczny naszego ciała (tzw. czakry, które medycynie Wschodu znane są od stuleci) i pozwoli Ci je zharmonizować, abyś w końcu mógł cieszyć się swobodnym przepływem energii i pełnią życia, na które zasługujesz od samego początku.

Wiem z doświadczenia, że najczęściej nie potrafimy docenić tego, co darmowe – jeśli nie naklei się na coś ceny, mamy tendencję uważać to za mało wartościowe 🙂 Tymczasem ja daję mnóstwo darmowej i prawdziwej wartości 💖

Na razie chcę, aby ta medytacja pozostała darmowa, ale nie wiem, czy będzie tak zawsze. Dlatego doceń i sprawdź ją, bo zapewniam Cię, że to jedno z najpotężniejszych, uzdrawiających życie narzędzi, z jakich przyszło mi skorzystać.

Zapraszam Cię zatem w fascynującą wędrówkę przez czakry: DOSTĘP DO DARMOWEJ MEDYTACJI

Bezpłatne spotkanie, w którym opowiadam o drodze uzdrowienia

Na tym spotkaniu opowiem Ci, z czym i jak pracować, żeby zacząć w końcu odzyskiwać upragniony spokój, wewnętrzną równowagę i na powrót zaznać szczęścia.

Opowiem, jaki kierunek obrać, żeby krok po kroku zacząć uzdrawiać siebie i swoje życie.

A więc podczas tego spotkania, które potrwa mniej niż 1,5 godziny, dowiesz się, jak:

 • odnaleźć w sobie spokój
 • odzyskać wewnętrzną równowagę
 • odbudować poczucie własnej wartości
 • zacząć żyć w zgodzie z sobą
 • odzyskać radość i sens życia
 • poczuć się w końcu szczęśliwym człowiekiem

Poznasz też jedną krytyczną rzecz pomijaną przez terapeutów i lekarzy, która jest kluczem do zdrowia i wewnętrznej równowagi.

Dzięki temu spotkaniu zrozumiesz:

 • dlaczego nie potrafisz zaznać spokoju, szczęścia, pomimo wypróbowania już niemal wszystkiego
 • dlaczego większość ludzi na świecie posiada niskie poczucie własnej wartości i cierpi
 • co pomijają specjaliści, udzielając pomocy swoim klientom i pacjentom
 • co zrobić, by w końcu powrócić do siebie i zacząć żyć pełnią życia

Więc wybierz mądrze – wybierz siebie i weź udział w bezpłatnym spotkaniu online TUTAJ.

MOJA NIEZWYKŁA KSIĄŻKA O POWROCIE DO SIEBIE

A jeśli całym sercem czujesz, że moje treści poruszają Twoje serce, otwierają Ci oczy i zmieniają Twoje życie, może zechcesz wejść jeszcze głębiej i znajdziesz w sobie gotowość, aby wyruszyć ze mną w najbardziej fascynującą i najważniejszą podróż Twojego życia – PODRÓŻ W GŁĄB SIEBIE.

W książce znajdziesz ponad 300 stron inspirujących i poszerzających świadomość informacji, ale również praktyk i metod, dzięki którym krok po kroku możesz uzdrowić swoje życie.

Moja książka to e-book, czyli dokument w formie elektronicznej (format PDF), który możesz bez problemu odczytać na swoim laptopie, komputerze stacjonarnym, tablecie, a nawet telefonie. Nie potrzebujesz do tego celu żadnego czytnika czy niestandardowej technologii.

przypomnij sobie, kim jesteś naprawdę książka ebook

Wyjątkowa praktyka jogi, która otwiera ciało na życie

Chcę podzielić się z Tobą kawałkiem siebie… Stworzyłam bardzo osobiste i ważne nagranie, w którym opowiadam o tym, jak nawiązałam ponowny kontakt z moim ciałem, którego nienawidziłam i które krzywdziłam przez lata. Dzielę się tym, jak to się stało, że pewnego dnia obiecałam swojemu ciału, że już NIGDY WIĘCEJ nie zazna z mojej strony żadnej krzywdy.

Opowiadam też o tym, ile zrobiła dla mnie JOGA, jak mnie uratowała i jak wsparła proces mojego uzdrawiania…

Odsłaniam przed Tobą całe swoje serce, swoje słabości i swoją wrażliwość z nadzieją, że to wesprze Cię w Twojej drodze ku uzdrowieniu 💖🙏

W związku z tym, czego doświadczyłam dzięki jodze, zdecydowałam się zrealizować projekt, w który dosłownie włożyłam całą siebie, bo to temat bardzo bliski mojemu sercu. Jest to wyjątkowa PRAKTYKA JOGI, której celem jest nie tylko zjednoczenie umysłu, ducha oraz ciała, ale przede wszystkim otwarcie ciała na życie i pomoc w uwolnieniu go z ciężaru napięć i trudnych emocji. Jeśli zechcesz się dowiedzieć o tej praktyce więcej, informacje o niej zawarłam TUTAJ:

joga praktyka jogi

To Ty wybierasz, czy chcesz, żeby za rok, dwa, pięć lat Twoje życie wyglądało dokładnie tak samo, jak teraz, a każdy dzień był powtórką dnia poprzedniego. 

Możesz też wziąć odpowiedzialność za siebie, swoje traumy, cierpienie i codziennie robić krok do przodu. Każdego dnia zmieniać swoją rzeczywistość, aby za jakiś czas zorientować się, że Twoje życie zmieniło się nie do poznania.

Życzę Ci tej odwagi i siły, abyś potrafił wybrać siebie, nawet jeśli cały świat Cię skreśli… Ty jesteś swoim ratunkiem, swoją nadzieją i prawdą. Nikt inny.